Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie Food&Retail Start-up Star 2018!!

Informacja prasowa

 Firma Venturis HoReCa wyróżniona w konkursie

Food & Retail Start-up Star 2018

Nagrody wręczono podczas XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu

 Warszawa, 7 listopada 2018 – Nowe produkty spożywcze, pomysły na biznes, innowacyjne projekty i najlepsze wdrożenia dedykowane firmom handlowym, a także prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa i osobowości kształtujące rynek spożywczy zostały wyróżnione podczas XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie. Firma Venturis HoReCa została wyróżniona przez portalspożywczy.pl, dla handlu.pl oraz Polską Organizację Handlu i Dystrybucji za rozwiązanie KuminSys, które wspiera walkę z marnowaniem żywności. Gala z wręczeniem nagród odbyła się 5 listopada br. w warszawskim hotelu Sheraton.

– Sektor spożywczy rozwija się dynamicznie, ale największy wpływ na jego zmiany mają konsumenci, którzy świadomie dokonują wyboru asortymentu. Cieszymy się, że możemy wyróżnić firmy i osoby, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu, a także w odpowiedzi na zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów udoskonalają swoje produkty i oferują nową jakość – mówiła Edyta Kochlewska, redaktor naczelna magazynu Rynek Spożywczy oraz portalu dlahandlu.pl podczas gali towarzyszącej Forum Rynku Spożywczego i Handlu. – Wręczając dzisiejszego wieczoru aż trzy rodzaje nagród wskazujemy wyróżniające się produkty, sprawdzone rozwiązania, sukcesy, a także obiecujące start-upy– dodała.

Celem przyznania Certyfikatów Dobry Produkt jest promocja polskiej żywności i popularyzacja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu
i polecenie go uwadze klientów i kontrahentów.

W skład jury, które wyłoniło produkty i firmy nagrodzone Certyfikatem Dobry Produkt 2018, weszli: Jakub Bierzyński, prezes OMD Poland, Magdalena Brzózka, redaktor prowadząca sadyogrody.pl; Stefan Golonka, były prezes Kraft Foods, obecnie członek RN Bakalland, Honorata Jarocka, analityk Mintel, Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, Urszula Kłosiewicz-Górecka z Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, Edyta Kochlewska, redaktor naczelna dlahandlu.pl i magazynu Rynek Spożywczy, Paulina Mroziak, redaktor prowadząca portalspozywczy.pl, Maciej Siejewicz, Marketing and Communication Manager GfK, Rafał Sikora, manager magazynu Rynek Spożywczy, Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę BGŻ BNP Paribas , Andrzej Wojciechowicz, szef firmy doradczej FMCG Business Consulting.

– Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu przyznawane są za wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Nagrodami Rynku Spożywczego honorujemy firmy i wydarzenia, które w minionym roku wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym – mówiła zapowiadając kolejne wyróżnienia podczas gali Forum Rynku Spożywczego i Handlu Edyta Kochlewska, redaktor naczelna dlahandlu.pl i magazynu Rynek Spożywczy.

Nagrody Rynku Spożywczego
Certyfikaty Dobry Produkt
Food & Retail Start-up Star / Forum Rynku Spozywczego i Handlu 2018 / fot. Marek Misiurewicz
Nagrody Rynku Spożywczego
Certyfikaty Dobry Produkt
Food & Retail Start-up Star / Forum Rynku Spozywczego i Handlu 2018 / fot. Marek Misiurewicz
Nagrody Rynku Spożywczego
Certyfikaty Dobry Produkt
Food & Retail Start-up Star / Forum Rynku Spozywczego i Handlu 2018 / fot. Marek Misiurewicz

 

Dodaj komentarz